دانلود فیلم Any Bullet Will Do 2018

دانلود فیلم هر گلوله می‌تواند بدون سانسور

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Any Bullet Will Do 2018 + دوبله فارسی


زمان پخش این فیلم از سایت فیلم مووی : 23 شهریور 1397
فیلم وسترن Any Bullet Will Do 2018 با کیفیت 480p/720p/1080p
download Film Any Bullet Will Do 2018 HD Zirnevis Doble Farsi Bedone Sansor
دانلود فیلم Any Bullet Will Do 2018

دانلود Any Bullet Will Do 2018

لینک IMDB

ژانر : وسترن ، ماجرایی ، اکشن

کیفیت: ۴۸۰p – 720p – 1080p

فرمت: MKV

حجم: 950 و 1450 و 2210 مگابایت

تاریخ انتشار : 2018

محصول: آمریکا

امتیاز: 7٫3/10

زبان: انگلیسی

بازیگران: Kevin Makely, Bruce Davison, Jenny Curtis, Todd A Robinson

کارگردان: Justin Lee

خلاصه داستان: این فیلم که در سال ۱۸۶۷ و ایالت مونتانا به وقوع می‎پیوندد ، داستان یک شکارچی را به تصویر می‎کشد که در تلاش هست به همراه یک شکارچی جوان ، برادرش را پیدا کند. اما آنها در مسیر با مشکلات فراروانی مواجه می‎شوند که ماموریتشان را دشوار می‎کند و…

لینک‌های دانلود فیلم Any Bullet Will Do 2018

دانلود با کیفیت ۴۸۰p : [ لینک دانلود ]

دانلود با کیفیت ۷۲۰p BluRay : [ لینک دانلود ]

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p HD BluRay : [ لینک دانلود ]

دانلود زیرنویس فارسی : [ لینک دانلود ]

  دانلود نسخه دوبله فارسی بدون سانسور [ لینک دانلود ]

 +++

پیش نمایش و تریلر فیلم هر گلوله ای می تواند

برای پخش تریلر روی کلیپ پایین کلیک کنید

Any Bullet Will Do 2018

این سومین فیلم مشهور جاستین لی "هر گلوله انجام خواهد شد" آسان نبود. انتقام غربی در پنج هفته در کوه های برفی مونتانا، در مجاورت پارک ملی یلوستون در شرایط بسیار سرسبزی شلیک شد. جنی کورتیس، ستاره پیک، در یک نمایش نیویورک که میزبان بخش غرور گزارش راب است، گفت: "روزهایی بود که پنج درجه ی منفی در خارج وجود داشت و پنج فوت برف وجود داشت و ما در وسط آن قرار داشتیم." فیلم، که در سال 1876 مونتان تنظیم شده، به دنبال هولیس (کوین مکلی) و رز (کورتیس) است. گل رز به کمک Hollis در مسیر کوهستانی خطرناک برای پیدا کردن برادرش، Everett (تاد رابینسون) که یکی از بردگان خانواده را کشت پس از یادگیری Hollis در عاشق او بود.
هر دو کورتیس و مکلی درباره ساخت فیلم پس از نمایش در هتل کروزبی در دوشنبه شب صحبت کردند.

خلاصه داستان

مکلی گفت: "شوخی (در حالیکه ما در حال تیراندازی بودیم) این بود که هیچ مشکلی وجود ندارد". "ما به معنای واقعی کلمه زندگی می کردیم." کورتیس همچنین توضیح داد که چگونه صحنه ای به خصوص وحشتناکی که شامل مکلی، خون، قوزک و گلوله بود، شامل CGI نبود. او گفت: "این یک پروتز بود که به طرف کوین چسبیده بود که باروت را در بالا قرار داده و روشن کردیم."

بازیگران

"چندین بار،" Makely اضافه شده است. علاوه بر اینکه "انجماد" به مدت پنج هفته و روشن شدن آتش با باروت، Makely نیز در پشت با یک خالی (کارتریج) ضرب و شتم و در دست در طول دوره شلیک پا. اما این اقدام در تلاش بود. او گفت: "این نقش یک تغییر خوب برای سرعت من برای یک بازیگر بود." "برای اینکه فقط این فحش بدبختی، نوع آسیب پذیری یک مرد (که) می تواند سر شما را در هر زمان ضربه بزند فوق العاده سرگرم کننده است.

تولید و پخش


Makely گفت که او به این پروژه سه سال پیش آمد، هنگامی که با لی در یک سریال تلویزیونی به نام "سوار رعد و برق" مشغول به کار بود. "من یک روز با جاستین در مورد غربی ها درباره آبجو صحبت کردم و سپس چهار روز بعد، من در دستم نوشته بود (" هر گلوله انجام خواهد شد "). Sony Pictures Home Entertainment 4 سپتامبر هر گلوله ای را اجرا خواهد کرد. پس از غربالگری، مد روزهای قدیمی و مارگاریتا همراه با کوکتل های صنایع دستی خدمت می کردند.